Přes přisprostlý titulek je tohle veskrze slušný článek — pojednává totiž o dýmce italské firmy Brebbia, která své dýmky zdobí akrylovými náústky a kosočtverečnatým logem navrchu. Krom toho je to vánoční dárek od mé milované a to je slušná holka! No… Mám to sem prý napsat. Rodiče mi vždycky říkali, že se mám stále chovat slušně, díky mami, ale copak je kouření dýmek něco slušného? Copak se dnes nemůže cítit muž jako utiskovaná menšina? Má k tomu snad málo příležitostí? To máte tenhleten gender, příští zimu si nejspíš už nikde uvnitř ani nezapálí a mužnou zábavu aby pohledal. Proto zde nazývám věci pravými jmény, krom toho Pecina si začal!

Žlutá kunda

Martin, můj dýmkařský vzor a mistr vousu, si totiž nedávno pořídil navlas stejnou dýmku, jako je tahle. Má jenom jinak zbarvený náústek, ale jinak jsou totožné. On si zvolil dýmku ze série Ninja a já dostal Brebbii Sun s jantarově žíhaným náústkem, Martinův je temnější a krvavý. Inu, Ninja. Snad jen musím svému mistrovi vytknout, že dýmku označuje za „svrchu zploštělého prince,“ je to totiž tomato. Už se těším, až si společně vyrazíme s kundama na kuřbu.

Žlutá kunda

Zjistil jsem totiž, že tato dýmka se skvěle kouří. Tak skvěle, že ji neváhám označit za dýmku, ze které se opravdu nejsnadněji a nepohodlněji kouří. Nemočkuje, ať ji nacpete jakkoliv, táhne v ní jak v Blance a tabák vždycky způsobně shoří na prach.

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentáře

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *