Tuhle nádheru pro mne před loňskými Vánoci vyrobil na přání Radek Jůza, který vyrábí dýmky ve své dílně pod značkou RX pipes. Nečekal jsem, že takový hromotluk, jako je Radek, vyrobí dýmku malou, elegantní a lehkou, která vypadá, že má velmi křehkou konstrukci. Radku, moc se ti povedla, děkuju ti za ni!

Princátko

Dýmka je vyrobena z old briaru, náústek je akrylový bez filtru, je ozdobena kroužkem ze stříbra a váží pouhých 25 gramů. Tenká a přitom dlouhá dýmka s vrtáním 20×25mm. Radek ji zvěčnil i na svém webu. Dýmka má krásnou kresbu s malou vadou na krčku, kterou jí snadno prominu, protože chyby máme všichni. Je jediná a naopakovatelná s krásnými klasy na hlavičce a ptačími oky vespod.

Princátko

Klasický tvar Prince se mi líbil už opravdu dlouho, je to dýmka královská, protože původně byla vyráběna pro prince Alberta, později krále Edwarda VI, pro kterého ji navrhl Emil Loewe, zakladatel londýnské Loewe and Co. Nevelká hlavička, delší krček a ještě delší mírně prohnutý náústek. To je Prince.

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *