Že mám dokonalou ženu, to nemusím ani zmiňovat, ale takovou konspiraci, kterou rozjela kolem mého narozeninového dárku — téhle krásné dýmky — to jsem ještě nezažil. Kotrmelína se totiž spikla s kamarádem a skvělým dýmkařem Mr. Jůzou, který je široko daleko znám pro svou holubičí povahu.

Liverpool k narozeninám

Radek s Kotrmelínou ze mne postupně vytáhli moji představu o další dýmce a Martina už jenom hlídala, ať si i žádnou takovou nepořídím. Což nebylo vůbec lehké… Výsledkem je krásná a dlouhá dýmka třídy „Liverpool Bing“ ozdobená tzv. hlubokým pískem. Právě hluboký písek je na takto útlé dýmce zajímavý, protože ta se zdá být lehce neotesanou, nedokončenou a dokonce mírně pokroucenou. Nic nemůže být dále od pravdy, to sama příroda utkala letokruhy a kresbu dřeva, které mistr Jůza pouze opětovně objevil, aby potešil oko i hmat dýmkaře.
Liverpool k narozeninám

Každopádně je to prcek z old briaru — vahou 18 gramů — vrtáním 18×40mm, ozdobena stříbrným kroužkem a akrylovým náústkem.

Liverpool k narozeninám

Liverpool k narozeninám

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *