Vous jako kapitán

Již jsem se tu před půl rokem zmínil, že svůj polovous (plnovous mi přijde příliš objemově zavazující slovo) pomazávám vyživujícím olejem Apothecary87 Original Recipe. Nyní jsem nevelkou lahvičku usilovným pomazáváním téměř vyprázdnil a chtě si poříditi stejný olej od téže značky, zjistil jsem, že je vyprodán – sic! Naštěstí se nezaleknu hned tak nějakého experimentování, a proto jsem si po obšírných rešerších pořídil v páně Králíčkově obchodě olej od kapitána (předpokládám, že korvetního) Fawcetta CF.332!

Vous jako kapitán

Nyní tedy již nevoním vinnou révou, Jojobou kalifornskou, výtažkem z pelargonií, Pačulí obecnou, santalovým dřevem či kadidlem, ale naopak lehce čpím po vonných silicích mandlí a jojoby, černém pepři a především neuvěřitelnou porcí cedrového dřeva! Já si to překládám tak, že jde o olej pro dřevorubce, kterému z kapes, klop i čepice padají cedrové větvičky a třísky! Miluju kapitánovu pipetu, kterou si do dlaně nakapu jen tolik, kolik je zrovna třeba.

Vous jako kapitán

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *