Loake Chester po první generálce

Před 3 lety jsem si koupil svoje první boty Loake od Le Premier. Jsem z nich pořád nadšený, jako když jsem je obul poprvé – staly se mými nejčastěji nošenými botami. Samozřejmě jsem po 3 letech prochodil koženou podrážku a boty jsem letos na podzim musel poslat do továrny Loake v Anglii na generálku, kde boty dostaly nové podrážky a byl skvěle opraven i prochozený vnitřek bot. Svršek si užil omlazující koupel ve voscích a politurách – prokoukly k nepoznání.

A jak vypadají vaše boty po třech letech nošení?

Před generálkou jsem je, celé sešlapané, blýskl jen mobilem…

Mám radost a těším se, že s nimi nachodím ještě hodně kilometrů, než je znovu pošlu na generální opravu…

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentáře

  1. Také jsem už posílal na rekonstrukci svoje boty a místo kožené podrážky jsem si nechal dát gumové, protože koženou jsem po půl roce kvůli špatné klenbě své nohy „prošlápnul“. Boty už nosím druhým rokem a ta gumová podrážka stále perfektně drží :-)

  2. I to je řešení samozřejmě a kvůli noze určitě vhodné, protože pak bota déle vyrží. Kůže moc hezky stárne a boty tak během nošení dospívají…

  3. Ahoj, můžeš něco napsat k velikostem? Chtěl bych si objednat loaky, ale lepremier je nevozi (bedale nebo Burford Rubber Sole) zajímalo by mě zejména šířka – zda potřebuju F nebo G – já mám obchod nohy v cca nejsirsim miste 260 a na délku na volném papíru (čára za patou a u palce mám) mám 285 – když se kouknu na tabulky – kde jsou mm, eu a uk velikosti tak s toho vypadává asi UK 10 – zajímalo by mě jak to vychází u tebe?

  4. Ahoj Radku, napiš Le Premier, že chceš Loaky, keré v nabídce nemají. Mě takhle vyšli před časem vstříc s monkstrapy, které neměli v nabídce, ale nevím zda to jde vždycky.
    Co se týká kopyta, tak si zajdi boty vyzkoušet a objednej si ty, které ti nejlépe sedí na noze v jiném modelu ze stejného kopyta. Já mám F a velikost 7,5.

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *