Hipsterův vous

Tak se nějak stalo, že mi povyrostl po půlročním pěstování a zastřihování vous. I jal jsem se objevovat krásy pánského kadeřnictví Thomas`s barber shop a učit se o ně pečovat. Nemylte se, to máte jako s patkou – i vousy vám snadno rozcuchne poryv průvanu a ještě se do něj připlete lecjaká špageta.

Dnes jsem se s vámi chtěl podělit o zásilku z obchodu Pana Králíčka z Gentlemanova, kde mám detailně proštudovanou celou sekci péče o knír a plnovous. Doma se na poličce těší malý hřebínek na každodenní několikeré použití. A objednal jsem si i vosk na nakroucení kníru, ten prozatím neumím moc používat a budu to muset dále trénovat. Trochu jsem odbočil, zkrátka mi dorazil olej na vousy – Apothecary87 Original Recipe – který se aplikuje vždy po umytí vousů a krásně mužně voní. Opravdu ho mohu doporučit, protože jsem již vyzkoušel malé balení a zjistil, že mi sedí dokonale.

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *