Minulý rok jsem prodal fullframe zrcadlovku, velký stativ, 5 objektivů a další věci, kterým se dohromady říká fotografické vybavení a pořídil si výbavu jinou a menší. Asi nejdéle jsem řešil nový batoh, který pobere nový malý stativ, menší tělo, pár objektivů a ideálně i svačinu, mikinu nebo pleny pro prtě Chomátě.

„The everyday“ fotobatoh

Po dlouhém pátrání mne zaujal Everyday Backpack od firmy Peak Design, ta vyrábí hodně vychytané příslušenství pro fotografy i několik typů a velikostí zavazadel pro přepravu fototechniky. Mnoho z nich je v podstatě určeno pro denní nošení, jak už je z názvu mnou vybraného batohu patrné, to znamená, že jsou vybaveny nejen prostorem pro uložení techniky, ale i dost dobře vypadají a prostor lze využít velmi variabilně. Což mohu potvrdit, protože jsem s ním absolvoval nejen fotokurz v mínus deseti stupních i letní výlet s prtětem, kdy byl batoh naložen plenami, jídlem, přebalovacím pultem, oblečením, šminkama pro Kotrmelínu a teprve někde úplně dole i foťákem.

„The everyday“ fotobatoh

Já jsem si pořídil 30 litrovou verzi batohu a musím říct, že se mi líbí čím dál víc. Už se zase těším až vyrazím na výlet! Pokud řešíte výběr nějakého batohu, tak vaší pozornosti doporučuji chlápka jménem Chase Reeves, který na Youtube natáčí recenze nejrůznějších batohů a zavazadel. Naštěstí pro mne natočil i recenzi „mého“ fotobatohu, který mi v něm prodal :-)

Dodatek — po cca dvou měsících používání musím říci, že jsem si vybral skvělý a variabilní batoh, který se dobře nosí a dají se na něj pomocí šikovných popruhů přidělat nejrůznější věci. Třeba deka, když jdeme s prtětem chrnět do parku!

„The everyday“ fotobatoh

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

One comment on “„The everyday“ fotobatoh

  1. Batoh je parádní se spoustou prostoru. A ta Stanley termoska, to je moje srdcovka…

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *