První letošní fotokurz jsem pořádal tuto sobotu 31. ledna – obsazení kurzu se nadmíru vyvedlo a po příjemném dopoledni plného povídání o focení jsme vyrazili fotit ven. Bohužel jsme na slunce měli štěstí jen asi 10 minut, pak už bylo vše jen zamračené a studeně vyfoukané. Hodně jsem se věnoval všem fotografickým nadšencům a tak jsem nakonec z fotoaparátu vydoloval jen čtyři použitelné fotky. Sami asi poznáte, že jsem opět fotil svojí malou Fuji X100 a velkou zrcadlovku jsem nechal, kromě začátku kurzu, v batohu.

První fotokurz roku 2015

První fotokurz roku 2015

První fotokurz roku 2015

První fotokurz roku 2015

Týmovou fotku má na svědomí kamarád Ondra se svým mobilním fotoateliérem, kterého jsme potkali u Lennonovy zdi.

Reportážní foto od Kotrmelíny

Martina se tentokrát vytáhla, protože s sebou vlekla hned čytři analogové fotoaparáty a dofotila dva filmy. Hned druhý den je spěchala vyvolat a naskenovala je. Mám radost, že vyfotila i několik reportážních fotek z kurzu jež mi s dovolením zapůjčila, viz dolní fotogalerie. Na její další fotografie z kurzu se můžete podívat na jejím webu v článku – Stokrát a pokaždé jinak.

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *