Po jedenácti letech nastal čas se posunout někam jinam, příchod našeho prtěte to samozřejmě uspíšil, a s tím souvisí i prodej bytu v osobním vlastnictví v ulici páně Běhounkově čp. 9 na Praze 13 ve třetím patře, který je ideální pro rodinu s dětmi pro svoji skvělou občanskou vybavenost a klidnou lokalitu dostupnou do centra.

Základní informace — panelový blok domů, patřící k Sídlišti Nové Butovice, byl dostaven v roce 1991, to znamená, že byty nikdy neměly papundeklová jádra, ale hezky pěkně panel od výroby a moderní rozvody. Do domu je soustavně investováno a jen za tu dobu co zde bydlím má nový výtah, stoupačky, kanalizaci, zrekonstruovanou střechu, plastová okna, zateplenou fasádu a s tím související rekonstrukci zábradlí na lodžiích a jejich zasklení. SBD Pokrok a místní SVJ dělá skvělou práci.

 • Adresa: Běhounkova 9, Praha 5
 • Podlaží: třetí patro, čtvrté nadzemní z osmi celkem
 • Rekonstrukce: kompletní v 2004, dílčí (podlahy, etc) před 11 lety
 • Dispozice: 3+1, podlahová plocha 74,65 m2 + lodžie 6,2 m2

Chodba — 9,1 m2 — vstupní chodba s bezpečnostními dveřmi, dlažbou, která vede až do kuchyně a jídelního koutu, šatní skříň a vstupem do komory.

Prodáváme byt 3+1 v Praze

Obývací pokoj — 18,69 m2 — největší a nejsvětlejší místo v bytě s plovoucí podlahou. Prodáváme společně s obývací stěnou, gaučem, kobercem a konferenčním stolkem.

Prodáváme byt 3+1 v Praze

Kuchyň a jídelní kout — 12,35 m2 — starší kuchyňská linka s novou pracovní deskou a baterií, myčka, lednice, skříň na potraviny a jídelní kout s oknem směrem na lodžii. Prodáváme společně se stolem, židlemi, myčkou i ledničkou.

Prodáváme byt 3+1 v Praze

Dětský pokoj — 12,27 m2 — původně zde byl fotografický atelirér, po kterém tu zbylo velké zrcadlo na jedné ze stěn, dnes částečně zakryto skříní. Teď pokoj obývá naše prtě a zdobí ho kresba chobotnice. Prodáváme společně se šatní skříní PAXIKEA.

Hrdina a chobotnice

Ložnice — 12,70 m2 — masivní postel z Centra spánku, stolky a skříně PAXIKEA. Skříně ponecháme novému majiteli.

Prodáváme byt 3+1 v Praze

Koupelna & WC — 3,88 m2 — udržovaná koupelna a toaleta s nábytkem z IKEA. Prodáváme včetně poliček a pračky.

Prodáváme byt 3+1 v Praze

Lodžie — 6,2 m2 — je zakryta posuvnými skly a cca od 16 hodin je zde kompletní stín, klid a výhled. My jsme zde strávili nespočet večerů grilováním a rozjímáním o životě.

Prodáváme byt 3+1 v Praze

Dům — blok domů z jedné strany chrání od silnice Bucharovy pruh garáží a ochranné valy, ze strany druhé je naprostý klid a dohlédnout se dá na mateřskou školku, školu, úřadovnu Policie a dětské hřiště. Najdete zde i dvě vybavené večerky, které zachrání večeři před sklerózou nebo večerní párty, protože jedna z nich má do 23 hod.

Co na fotkách není, protože tam máme trochu čurbes:

 • Komora — 1,35 m2 — do které je vstup z chodby v bytě, je vybavena dvěma dřevěnými regály a skladujeme zde recyklovatelný odpad, vysavač, žehlicí prkno, fotografické náčiní i vánoční ozdoby.
 • Sklepní kóje — 6,16 m2 — se nalézá v suterénu a na místní poměry je nezvykle velká. Je suchá a nikdo nám z ní nikdy nic nešlohl.

Okolí — kolem bytu je kompletní občanská vybavenost:

 • Byt je vzdálen cca osm minut chůze od stanic metra trasy B Hůrka a Nové Butovice.
 • Dvě minuty od bytu jsou zastávky autobusu, které jedou směrem na metro Nové Butovice nebo Nemocnice Motol, kde se také nachází metro A.
 • Nejsou zde parkovací zóny a před domem je vždy dost místa na parkování. Jsou zde i garážová stání ke koupi i pronájmu.
 • V bloku jsou dvě večerky a nedaleko benzínka, která taky dokáže zachránit sváteční oběd.
 • Za domem je velké hřiště pro děti, ale v blízkosti je i spousta dalších a nedaleko je centrální parkpřírodní park.
 • Na dohled jsou tři mateřské školky, základní škola a gymnázium. Nedaleko je také Německá škola.
 • Na gáblík si můžete skočit do The PUB, Šatlavy nebo na pizzu.
 • Nakoupit můžete v Galerii Butovice, Albertu, Tesco Express nebo Kauflandu.

Cena a kontakt — byt je prodán, kotakty a cena byly odstraněny.

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *