V neděli se konala podzimní verze fotografického kurzu ve Voděradských bučinách, který pořádám na jaře a na podzim. Sešlo se nás celkem šest a od osmi ráno do pěti odpoledne jsme se toulali rozlehlými bukovými lesy, kolem rybníků, potoků i polí žulových balvanů. Nádherný den! Počasí nešlo objednat lepší a pivo i husa v nedaleké vesnické hospodě nám naši náladu ještě vylepšilo. Moc se těším na jaro, kdy pořádám další termín.

Někteří fotografové v akci

Na dvou fotograficí můžete vidět v celé kráse moji maličkost, autorem těchto fotografií je Standa Vasko. Díky za ně, Stando:-)

Pojďte se na jaře podívat, jak Voděradské bučiny rozkvétají a zelenají se, nebo počkejte na další podzim, kdy hýří barvami – přijďte na můj voděradský kurz a naučte se fotit. Nebo se můžeme setkat v Praze 5. prosince při dalším termínu mého fotografického kurzu v Praze.

Mám tohle krásné místo nedaleko Prahy rád a často se tam vracím – podívejte se na další fotografie na mém blogu i jinde:

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *