Hned na úvod musím říct, že mít svátek je požehnání, pokud tedy máte za (skoro) ženu Kotrmelínu! Už několik dní se totiž díky ní těším z nového mužského nářadí. Ale nepředstavujte si třeba sekeru nebo motorovou pilu – je to kartáč na vousy z dubového dřeva a kančích štětin, skládací hřebínek na vousy od Kapitána Fawcetta, olej na vousy Apothecary87 Original Recipe a konečně balzám na rty Mr. Natty!

Je to tolik krásy, vůně a dokonalosti, že jsem neodolal a vyfotil nejen tyto novinky do mé pánské koupelny, kterou Martina samozřejmě často okupuje, ale i všechny hřebínky a hřebeny, které na vousy mám. Vizte třetí obrázek níže – malinký hřebínek zn. Kent na drobnou úpravu nedokonalostí, nosím jej v peněžence, dále nový kartáč a skládací hřebínek, který budu nosit denně v tašce na cesty do džungle velkoměsta a nakonec větší hřeben Kent, který si hoví na poličce v koupelně.

No, není dokonalá?! ♥

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *