V sobotu jsem pořádal další fotografický kurz v Praze, kde se sešla skvělá parta deseti fotografů, a proto jsme na ně byli hned dva lektoři. Já a moje drahá Martina ♥. Dopolední část jsme strávili v HUBu, kde mi poskytli skvělý prostor na teoretickou část kurzu, který rád využiji i příště. Ve dvě hodiny jsme se vydali fotit a až do 22 hodin jsme prošli Prahou po pravém břehu Vltavy, abychom po setmění fotili na Hradčanském náměstí. A skoro tam zmrzli, jaký se zvedl studený vítr. Sám jsem moc nefotil, protože jsem se věnoval ostatním a večer šel můj stativ z ruky do ruky.

Fotografické kurzy jsou pro mne velká zábava, baví mne povídat si s fotografy o focení, učit je používat fotoparát i přemýšlet o kompozici. Toto byl první letošní kurz, trochu jsme se totiž bál, že na začátku mého podnikání změn se mi budou ozývat klienti, kteří chtějí něco vyfotit, to se naštěstí neděje, a proto se s klidným srdcem mohu vrátit k této skvělé zábavě, vypisovat kurzy podle libosti i svého volného času. Mám z toho opravdu radost, proto jsem připravil i novou verzi stopadesáti stránkové prezentace na úvodní teoretickou část a vypiloval emailové zprávy, které účastníkům posílám. Posuďte sami na odkazech níže.

Úvodní fotku má na svědomí kamarád Ondra se svým mobilním fotoateliérem, kterého jsme potkali u Lennonovy zdi. Díky Ondro!

Jirka Ch

Bavím se focením a učím to ostatní. Podnikám změny, nosím motýlky a klasickou pánskou módu. Rukulíbám. Tenhle blog mně baví. Fotit!

Komentovat článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *